fbpx
Everaus Kinnisvara

Müügiteave: +372 555 33 077 | janar@uuesalukodu.ee

Tere tulemast

Susi tee ridaelamud

Susi tee privaatsed ridaelamud asuvad Rae vallas Uuesalus, vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast. 

Koolid ja lasteaiad jäävad elamutest ainult 5 minutilise autosõidu kaugusele. Lähedal on ka toidukauplused ja Ülemiste keskus. Tallinna kesklinnast käib Uuesallu igapäevaselt regulaarne bussiliin, mille peatus asub elamute vahetus läheduses.

Majad asetsevad krundil ilmakaarte suhtes selliselt, et päikesevalgust oleks rohkelt (aiad on lõunapoolsed). Ridaelamud on privaatsed, sest majade taga on mets.

Asukoht

Ridaelamud asuvad logistiliselt väga heas asukohas Tartu maantee ja Viljandi maantee vahelisel alal. Uuesalu asukoht tagab liikumisvõimaluse mitmel suunal, jäädes samas eemale suurte magistraalide mürast.

Vaatamata sellele, et Peetri, Järveküla ja Uuesalu elanike arv kasvab jõudsalt, ei ole igapäevaselt linnas tööl käivatel inimestel probleeme tööle jõudmisega, sest Tartu maantee on suure läbilaskevõimega. Samuti käib Uuesalust Tallinna kesklinna igapäevaselt regulaarne bussiliin. Piirkonnas on väga heas korras kergliiklusteed, mis võimaldavad turvalist liiklemist ka jalgsi ja jalgrattaga. 

Niidu tee
Niidu tee

Keskkond

Rae vald on kõige kiiremini arenev vald Harjumaal. Noortele peredele teevad piirkonna atraktiivseks lähedal asuvad koolid ja lasteaiad ning elamusspordikeskus Spot of Tallinn.  Vastvalminud Järveküla lasteaed ja ujulaga Järveküla kool ning 2020. aasta sügisel avatav Kindluse kool asuvad ridaelamutest kõigest mõne kilomeetri kaugusel. 2019. a lõpus valmib Peetri spordi- ja vabaajakeskus ja 2020. a suvel avatakse Peetri park, mis avardavad veelgi piirkonna sportimis- ja vaba aja veetmise võimalusi. 

Oled oodatud

Ülemiste City

Lennujaam

Tallinna lennujaam, Tartu maantee, Tallinn, Estonia

Järveküla kool

Järveküla kool, Reti tee, Peetri, Harju County, Estonia

Järveküla lasteaed

Turu tee 23, Järveküla, Harju County, Estonia

Uuesalu lasteaed

Kopra tee 4, Järveküla, Harju County, Estonia

Peetri selver

Peetri Selver, Veesaare, Peetri, Harju County, Estonia

Raudalu Konsum

Raudalu Konsum, Tallinn, Estonia

8km

Ülemiste City

7km

Lennujaam

500m

Uuesalu lasteaed

4km

Raudalu Konsum

100m

Bussipeatus

6km

Peetri Selver

4km

Järveküla lasteaed

3km

Järveküla kool

Müügikorraldus Pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult valmivast olukorrast.