Asukoht

Reti tee ärimaja asub Tallinna piiril Peetris kiiresti arenevas Rae vallas 

  • Hinnatud elamu- ja äripiirkonna piirimail
  • Ühistranspordipeatused vahetus läheduses
  • Hästi ligipääsetav nii autoga kui jalgsi ja jalg/tõukerattaga liiklejale

Aadress: Reti tee 11, Peetri, Rae vald

 

Kõik vajalik lähedal

Tallinn-Tartu maantee

1,3 km

Bussipeatus

300 m

Tallinna Lennujaam

6 km

Spordihoone ja ujula

200 m

Peetri Keskus

2,5 km

Elamurajoon

800 m

Lagedi kodud

Stock-office pinnad

Ärimaja esimesel korrusel asuvad stock-office pinnad ettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist.

Ruumid on kõrgete lagedega (kuni 4m) ja suurusega kuni 58m2. Igal stock-office pinnal on eraldi esinduslik sissepääs otse tänavalt ja tõstukse-jalgväravaga sissepääs lattu ärimaja tagahoovis.

 

 

Kontorid

Ärimaja teisel korrusel paiknevad kuni 55m2 suurused kontoriruumid nii avatud kui suletud ruumilahendusega.

 

Lagedi kodud
Lagedi kodud

Külaliskorterid

Ärimaja kolmandal korrusel asuvad kahekohalised möbleeritud ja sisustatud korterid suurusega kuni 17,5m2. Igas korteris on kööginurk koos köögitehnika ja -tarvikutega, voodid, laud ja toolid, pesuruumis dush ja tualett ning esikus garderoobikapp.

Maja on varustatud elektroonilise ligipääsusüsteemiga, mis tagab ööpäevaringse ligipääsu. Ligipääsukoodi saab klient lepingu sõlmimisel.

Miinimum külastusaeg: üks kuu

Külaliskorteri saadavuse või peatse vabanemise kohta küsi, helistades +372 5564 5705 või kirjutades erkki@everaus.ee. Päringute töötlus ja klienditeenindus: E-R kl 9-17

Vaata virtuaaltuuri 

 

Hinnad ja korrusteplaanid

Üüriinfo

Eduard Erkki Laur

+372 5564 5705
erkki@everaus.ee

 

Lagedi korterelamu esimese korruse kaart
Kliki kaardil, et avada detailne vaade

Uudised

Omanäoline stock-office mikro- ja väikeettevõtjale
Peetri piirkonnas ei leidu äripindasid mikro- ja väikeettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist. Selle tühimiku täidavad Reti tee ärimaja esimesel korrusel asuvad stock-office pinnad. Loe lähemalt Everaus Kinnisvara kodulehelt, klikkides siin
Möbleeritud ja sisustatud külaliskorterid
Reti tee ärimaja kolmas korrus on külaliskorterite päralt. Igas korteris on kööginurk (külmik, pliit, mikrolaineahi), voodid, laud ja toolid, pesuruumis dush ja tualett ning esikus garderoobikapp. Külaliskorterid on varustatud tekkide-patjade, voodipesu, rätikute, nõude ja köögitarvikutega ning pesumasinaga. Reti tee ärimaja külaliskorter on kodune ja soodne peatumispaik näiteks lühiajalise töötamise ajaks alalisest elukohast eemal või ettevõtte lähetuskorterina. Tutvu korteritega virtuaaltuuri vahendusel, klikkides siin. 

Üüritingimused

ÜÜRIKORRALDUS:

Ärimaja esimesel ja teisel korrusel asuva äriruumi üürimiseks sõlmitakse üürnikuga üürileping. Lepingu sõlmimisel tasub üürnik järgneva kuu üüritasu ja tagatisraha vähemalt ühe kuu üüritasu ulatuses. Üüritasu ei sisalda tasu kõrvalkulude eest. Kõrvalkulude eest tasub üürnik lisaks.

Külaliskorteri hind sisaldab kõrvalkulusid ja tasu korteri koristamise (sh voodipesu ja rätikute vahetus) eest. Miinimum külastusaeg külaliskorterites on üks kuu.