Asukoht

Reti tee ärimaja asub Tallinna piiril Peetris kiiresti arenevas Rae vallas 

  • Hinnatud elamu- ja äripiirkonna piirimail
  • Ühistranspordipeatused vahetus läheduses
  • Hästi ligipääsetav nii autoga kui jalgsi ja jalg/tõukerattaga liiklejale

Aadress: Reti tee 11, Peetri, Rae vald

 

Kõik vajalik lähedal

Tallinn-Tartu maantee

1,3 km

Bussipeatus

300 m

Tallinna Lennujaam

6 km

Spordihoone ja ujula

200 m

Peetri Keskus

2,5 km

Elamurajoon

800 m

Lagedi kodud

Stock-office

Ärimaja I korrusel asuvad stock-office pinnad ettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist.

Ruumid on kõrgete lagedega (kuni 4m) ja suurusega kuni 58m2. Igal stock-office pinnal on eraldi esinduslik sissepääs otse tänavalt ja tõstukse-jalgväravaga sissepääs lattu ärimaja tagahoovis.

 

 

Kontorid

Saadaval on kuni 55m2 suurused kontoriruumid nii avatud kui suletud ruumilahendusega (II korrus) ning 13,7m2 suurused minikontorid kuni kahe töökohaga (III korrus).

 

Lagedi kodud
Lagedi kodud

Külaliskorterid

Möbleeritud ja sisustatud korterid ärimaja III korrusel suurusega kuni 17,5m2 on kahekohalised. Igas korteris on kööginurk koos köögitehnika ja -tarvikutega, voodid, laud ja toolid, pesuruumis dush ja tualett ning esikus garderoobikapp.

Maja on varustatud elektroonilise ligipääsusüsteemiga, mis tagab ööpäevaringse ligipääsu. Ligipääsukoodi saab klient lepingu sõlmimisel.

Miinimum külastusaeg: üks kuu

Külaliskorteri saadavuse või peatse vabanemise kohta küsi, helistades +372 550 2116 või kirjutades svetlana@everaus.ee. Päringute töötlus ja klienditeenindus E-R kl 9-17

Vaata virtuaaltuuri 

 

Hinnad ja korrusteplaanid

Üüriinfo

Svetlana Sibenkova
svetlana@everaus.ee
+372 550 2116

 

Lagedi korterelamu esimese korruse kaart
Kliki kaardil, et avada detailne vaade

Uudised

Mitmekülgselt kasutatavad kontoripinnad
Reti tee ärimaja II korrusest on suurem osa välja üüritud. Saadaval on veel 2 mitmekülgselt kasutatavat kontorit. Ruum 201 on võimalik kujundada avatud kontorina, kus ka nõupidamisruum või ruum kliendikohtumiste pidamiseks. Ruum 202 võimaldab aga privaatsemate töökohtade loomist koos vastuvõtu- või lounge alaga. Mõlemas ruumis on kööginurk. III korrusel on saadaval minikontorid (13,7m2, kuni 2 töökohta). 
Omanäoline stock-office mikro- ja väikeettevõtjale Tallinna piiril Peetris 
Peetri piirkonnas ei leidu äripindasid mikro- ja väikeettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist. Selle tühimiku täidavad Reti tee ärimaja I korrusel asuvad stock-office tüüpi pinnad. Loe lähemalt Everaus Kinnisvara kodulehelt, klikkides siin.
Möbleeritud ja sisustatud külaliskorterid
Reti tee ärimaja III korrus on külaliskorterite päralt. Igas korteris on kööginurk (külmik, pliit, mikrolaineahi), voodid, laud ja toolid, pesuruumis dush ja tualett ning esikus garderoobikapp. Külaliskorterid on varustatud tekkide-patjade, voodipesu, rätikute, nõude ja köögitarvikutega ning pesumasinaga. Reti tee ärimaja külaliskorter on kodune ja soodne peatumispaik näiteks lühiajalise töötamise ajaks alalisest elukohast eemal või ettevõtte lähetuskorterina.

Üüritingimused

ÜÜRIKORRALDUS:

Ärimaja esimesel ja teisel korrusel asuva äriruumi üürimiseks sõlmitakse üürnikuga üürileping. Lepingu sõlmimisel tasub üürnik järgneva kuu üüritasu ja tagatisraha vähemalt ühe kuu üüritasu ulatuses. Üüritasu ei sisalda tasu kõrvalkulude eest. Kõrvalkulude eest tasub üürnik lisaks.

Külaliskorteri hind sisaldab kõrvalkulusid ja tasu korteri koristamise (sh voodipesu ja rätikute vahetus) eest. Miinimum külastusaeg külaliskorterites on üks kuu.