Asukoht

Reti tee ärimaja asub Tallinna piiril Peetris kiiresti arenevas Rae vallas 

  • Hinnatud elamu- ja äripiirkonna piirimail
  • Ühistranspordipeatused vahetus läheduses
  • Hästi ligipääsetav nii autoga kui jalgsi ja jalg/tõukerattaga liiklejale

Aadress: Reti tee 11, Peetri, Rae vald

 

Kõik vajalik lähedal

Tallinn-Tartu maantee

1,3 km

Bussipeatus

300 m

Tallinna Lennujaam

6 km

Spordihoone ja ujula

200 m

Peetri Keskus

2,5 km

Elamurajoon

800 m

Lagedi kodud

Stock-office

Ärimaja I korrusel asuvad stock-office pinnad ettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist.

Ruumid on kõrgete lagedega (kuni 4m) ja suurusega kuni 58m2. Igal stock-office pinnal on eraldi esinduslik sissepääs otse tänavalt ja tõstukse-jalgväravaga sissepääs lattu ärimaja tagahoovis.

 

 

Kontorid

Kontorid asuvad ärimaja II korrusel. Saadaval on kuni 55m2 suurused ruumid nii avatud kui suletud ruumilahendusega.

 

Lagedi kodud
Lagedi kodud

Külaliskorterid

Ärimaja III korrusel asuvad külaliskorterid. Möbleeritud ja sisustatud korterid suurusega kuni 17,5m2 on 2-3 kohalised. Igas korteris on kööginurk ja voodid, pesuruumis dush ja wc ning esikus garderoobikapp.

Korterid on sobilikud üürimiseks, kuid ka investeerimiseks. Investeerimishuvi korral kirjuta janar@everaus.ee 

Hinnad ja korrusteplaanid

Üüriinfo

Eduard Erkki Laur
erkki@everaus.ee
+372 5564 5705

Janar Muttik
janar@everaus.ee
+372 555 33 077

Lagedi korterelamu esimese korruse kaart
Kliki kaardil, et avada detailne vaade

Uudised

Mitmekülgselt kasutatavad kontoripinnad
Reti tee ärimaja II korrusest on suurem osa välja üüritud. Saadaval on veel 2 mitmekülgselt kasutatavat kontorit. Ruum 201 on võimalik kujundada avatud kontorina, kus ka nõupidamisruum või ruum kliendikohtumiste pidamiseks. Ruum 202 võimaldab aga privaatsemate töökohtade loomist koos vastuvõtu- või lounge alaga. Mõlemas ruumis on kööginurk. 
Omanäoline stock-office mikro- ja väikeettevõtjatele Tallinna piiril Peetris 
Peetri piirkonnas ei leidu äripindasid mikro- ja väikeettevõtjatele, kes ei vaja suurt laopinda ja otsivad optimaalse suurusega ruume, kus saab pidada nii kontorit kui väikest ladu, vajadusel ka esinduspoodi ja väiketootmist. Selle tühimiku täidavad sügisel valmiva Reti tee ärimaja I korrusel asuvad stock-office tüüpi pinnad. Loe lähemalt Everaus Kinnisvara kodulehelt, klikkides siin.
Möbleeritud ja sisustatud külaliskorterid
Reti tee ärimaja III korrus on külaliskorterite päralt. Igas korteris on kööginurk (külmik, pliit, mikrolaineahi) ja voodid, pesuruumis dush ja wc ning esikus garderoobikapp. Külaliskorterid on varustatud tekkide-patjade, voodipesu, rätikute ja köögitarvikutega, TV ja pesumasinaga ning toimiva interneti ühendusega.

Üüritingimused

ÜÜRIKORRALDUS:

Äriruumi üürimiseks sõlmitakse üürnikuga üürileping. Lepingu sõlmimisel tasub üürnik järgneva kuu üüritasu ja tagatisraha vähemalt ühe kuu üüritasu ulatuses. Üüritasu ei sisalda tasu kõrvalkulude eest (va külaliskorterid). Kõrvalkulude eest tasub üürnik lisaks üüritasule (va külaliskorterid).

Üürnikul on eelneval kokkuleppel üürileandjaga õigus paigaldada enda kulul ärimaja fassaadi välisküljele ja ärimaja ruumidesse välireklaami, firmasilte ja sümboolikat.

*Meie veebikanalites (sh kodulehel) ja müügi-turundusmaterjalides (sh kuulutustes) olevad pildid ja plaanid on illustratiivsed. Lepingu eseme lõplik lahendus ja pindala võivad muutuda.