fbpx

Everaus ärimaja –
hea asukohaga esinduslik ärihoone

Vana-Tartu mnt 22c, Peetri

Everaus ärimaja valmib 2024. aastal. A-energiaklassi ja maaküttega ärimajast leiab üürimiseks loft stiilis stock-office pinnad ja büroo- ja teenindus / kaubanduspinnad ning kohvikupinna.

Ärimaja asub Tallinna piiril Rae vallas Peetri ja Järveküla piirimail tiheda liiklusega Vana-Tartu mnt ääres. Ärimaja on väga hea nähtavusega ja hästi ligipääsetav nii autoga, ühistranspordiga kui jalgsi ja kergliikuriga liiklejale.

Kõrged laed ja rohked klaaspinnad ning kaasaegsed tehnolahendused loovad mõnusa töökeskkonna. Hoone lisaväärtused ja piirkonna areng (võtmevaba sisenemine, tasuta parkimine, rattaparkla, elektriautode laadimisjaam, ühistransport ja teedevõrk, kohvik ja restoran) muudavad üürnike ja selle töötajate igapäevased tööl käimisega seotud toimingud muretumaks.

2 km

Tallinn-Tartu mnt

350 m

Bussipeatus

4 km

Tallinna Lennujaam

1,5 km

Peetri Keskus

200 m

Elamurajoon

Loft stiilis stock-office pinnad

Läbi kahe korruse paiknevad äripinnad võimaldavad kolida kogu ettevõtte tegevuse (ladu-kontor-esindus) ühe katuse alla säästes nii aega kui hoides kokku tööjõu- ja logistikakuludelt. Vitriinakendega hoone esinduslik ja atraktiivne ilme koosmõjus hea asukohaga loovad head võimalused ettevõtte edukaks turundamiseks ja nähtavaks tegemiseks.

Büroopinnad

Hoone teisel korrusel asuvad erineva suurusega äripinnad ja lastehoiuteenuse osutamiseks mõeldud ruumid (viimasel eraldi sissepääs). Äripinnad sobivad bürooks, kuid ka teenindus- või kaubanduspinnaks. Pinnad saab soovi korral omavahel vaheustega ühendada.

Kohvik-pagar

Hoone esimesel korrusel paikneb eraldi sissepääsuga hubane väliterrassiga kohvikupind. Vitriinaknad äripinna kahes küljes tagavad avara ja valgusküllase atmosfääri. Kohvik-pagar rikastab piirkonda kauaoodatud teenusega ning loob ärimaja töötajatele ja külalistele mugava võimaluse kohvi- või lõunapausideks või ärikohtumisteks.

Hinnad ja plaanid

Parkimine ärihoone parklas on tasuta nii hoone üürnikele kui külalistele. Ärimajal on ka rattaparkla ja elektriautode laadimisjaam.

Hinnale lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud.

Ruum Pindala m² Ruume Hind €
1 102 3 Üüritud
2 102 3 1632
3 102 3 Üüritud
4 102 3 Üüritud
5 99,5 3 Üüritud
6 78.9 5 Üüritud
7 13.5 1 Üüritud
1K-plaanid
Ruum Pindala m² Ruume Hind €
9 235.7 11 Üüritud
10 178 3 Üüritud
11 15.5 1 Üüritud
12 15 1 Üüritud
13 14.5 1 Üüritud
14 19 1 Üüritud
15 19 1 Üüritud
Group 2