Jaga artiklit

Aardejaht Everaus Miniladudes: laoboksidesse on peidetud 10 Tallinn Viimsi Spa kinkekaarti

Everaus Miniladude sünnipäeva puhul on laoboksidesse peidetud 10 Tallinn Viimsi Spa kinkekaarti! Vali välja meelepärane miniladu, sõlmi veebilehel leping vaid mõne minutiga ning pöidlad pihku, sest äkki on just sinu minilattu peidetud üks kinkekaartidest.

Everaus Minilaod on parim lahendus kodus või kontoris valitsevale ruumipuudusele. Peetris asuvad minilaod on soojad, puhtad ja turvalised ning sa pääsed oma asjadele ligi kontaktivabalt 24/7 😉

Tarbijamäng kestab kuni 31.03.2024. Tutvu tarbijamängu tingimustega: https://everausminilaod.ee/et/tarbijamangu-tingimused

Tallinn Viimsi Spa – saunakeskus, SPA18+, spordiklubi, veepark, restoran, kino, pubi ning ilukeskus

Tallinn kesklinnast vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel asub kunagine armas kaluriküla, kus peituvad nii populaarsed liivarannad kui Michelini tähega restoran. Viimsi südamest leiad Tallinn Viimsi SPA Hotelli, mis on üks Eesti suurima teenusevalikuga spaahotelle. Lisaks Viimsi SPA saunakeskusele on hotellis olemas ka eksklusiivne SPA18+, kus saab nautida erilist vaikust ja rahu, sest see ala on loodud vaid täiskasvanutele. Muidugi on spaahotellis olemas rikkaliku teenusevalikuga ilukeskus, spordiklubi koos rühmatreeningute ja sportujulaga. Maitseelamusi pakub buffet-restoran ja kohalike seas populaarne Black Rose pubi, kus saab reedeti nautida elavat muusikat.

Spaahotelli üks suurimaid eeliseid on otseühendus Eesti suurima veepargi Atlantis H2O Aquapargiga, mis kuulub samuti Viimsi SPA Hotelli kompleksi. Ja ka see pole veel kõik! Ainsa spaahotellina Eestis leiab Viimsi SPA hotellist ka kino.