Jaga artiklit

Eesti esimesest Noorte Investeerimislaagrist sirgub uue põlvkonna investeerimiskogukond

Möödunud nädalal toimus Viirelaiul Eesti esimene Noorte Investeerimislaager. Üritus oli suunatud kõigi maakondade 10. ja 11. klassi õpilastele, eesmärgiga suurendada noorte finantskirjaoskust ning luua Eesti järgmise põlvkonna investeerimiskogukond.

Esimeses Noorte Investeerimislaagris jagasid oma praktilisi kogemusi teiste seas ettevõtja Raivo Hein, rahatarkuse jagaja Miljonineiu, Tuleva asutaja Tõnu Perk, Bilance asutaja Mihkel Vetemaa ning Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik ja investorsuhete juht Jaak Roosaare, kes oli ka üks laagri korraldajatest.

Janar Muttik astus koos Jaak Roosaare, Karin Vinkeli ja Madis Pajoga üles vestluspaneelis, kus keskenduti kinnisvaraarendustele ja -investeeringutele. „Noortega suheldes veendusin taas, et peale on kasvamas väga eneseteadlik generatsioon, kes on valmis ise oma elukvaliteedi eest vastutust võtma,“ kiidab Janar Investeerimislaagris osalenud noori, „laager pakkus gümnasistidele võimalust uute tutvuste loomiseks. Lisaks saadi mitme päeva jooksul väga palju praktilist ja väärtuslikku infot otse praktikutelt, mis aitab neil teha tulevikus paremini läbimõeldud rahatarku otsuseid. Loodan väga, et Investeerimislaager kujuneb traditsiooniks, mis pakub ka järgnevatel aastatel noortele võimalust rahatarkuse omandamiseks.“

Janar Muttiku ja Jaak Roosaare soovitusi kinnisvarahuvilistele noortele saab lugeda siin.

Kliki pisipildile ja vaata galeriid.

Fotod: Maria Roosaare