Jaga artiklit

Everaus Kinnisvara ostab Scandium Kinnisvara-lt Luige Kodud

Everaus Kinnisvara ostab Tallinna külje all Kiili vallas asuva Luige Kodude arenduse, omandades selle tehinguga antud projektis 100% osaluse. Esimesed kodud valmivad juba sel suvel.

“Eelmisel sügisel Luige Kodude arendustöid alustades oli mõistlik kahe arendaja tugevused ühendada ning projekt edukalt käivitada. Tänaseks oleme jõudnud faasi, kus on otstarbekas jätkata suurprojekti juhtimist ühe arendajaga. Kuna Everaus Kinnisvara on  keskendunud terviklike elamukvartalite väljaehitamisele, oli loogiline samm, et  Luige arendusega jätkame  meie,” kommenteeris ostu Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik.

Everaus Kinnisvara on terviklike elukeskkondade rajamises juba kogenud ja hinnatud tegija. Nende käe all on valminud näiteks auhinnatud Uuesalu Kodu, Lagedi Kodu ja Keila Kodu.

Luige kodude näol on tegemist uue kauni arhitektuuriga kodukvartaliga, mille südamesse rajatakse tiigiala ning mida läbib autovaba promenaad. Arendusel on kokku 88 kodu, millest enamuse ehk 72 moodustavad ridaelamuboksid ja lisanduvad kaks kortermaja, kus on 16 korterit. “Hetkel käib Luige Kodude esimese etapi  ehitus ning esimesed kodud valmivad juba sel suvel. Teise etapi ehitusega stardime suve teisel poolel” kommenteeris projekti arengut Muttik.

Scandium Kinnisvara juht Maido Lüiste: „Nii mahukat projekti nagu Luige Kodud oli mõistlik alustada kahe arendaja koostööna. Ühiselt kavandasime kauni rohkete võimalustega kvartali, mis jääb pikaks ajaks piirkonda kaunistama. Tänaseks on projekt kulgenud edukalt ja jõudnud esimese etapi valmimiseni. Meil on täielik enesekindlus, et Everaus viib Luige Kodude arenduse edukalt lõpuni. See annab Scandiumile võimaluse keskenduda suurema intensiivsusega väga mahukatele piirkondi muutvatele projektidele Haapsalus, Põhja-Tallinnas ja Pärnus.“

Tehingu tingimusi osapooled ei avalda.