Jaga artiklit

Everaus Kinnisvarast saab Baltikumi suurim miniladude üüriteenuse pakkuja

Everaus Kinnisvara rajab lisaks Peetris asuvatele miniladudele uue kontaktivaba miniladude kompleksi Tallinnasse Haabersti ja Õismäe piirile. Pärast uue kompleksi avamist tuleval aastal saab Everaus Kinnisvarast suurim miniladude üüriteenuse pakkuja Baltikumis.

„Kaks aastat tagasi tõime turule 100% kontaktivaba miniladude teenuse, mis võimaldab sõlmida üürilepingu veebilehel vaid mõne minutiga ja alustada koheselt minilao kasutamist,“ räägib Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik, „teenus sai väga positiivse vastuvõtu ning sellest tulenevalt hakkasime juba möödunud aastal planeerima järgmise laokompleksi rajamist Tallinna magalapiirkonda. Tänaseks on meil olemas sobiv kinnistu ja käivad projekteerimistööd.“

Everaus Kinnisvara investorsuhete juht ja „Rikkaks saamise õpiku“ autor Jaak Roosaare oli veel mõned aastad tagasi miniladude projekti võimaliku edu osas skeptiline. „Miniladudega puutusin esimest korda kokku Ameerikas, ent kui me hakkasime Eestis sarnast teenust arendama, siis ma polnud kindel, kas eestlastel on ikka miniladusid vaja ja kas seda teenust hakatakse siin kasutama,“ selgitab Roosaare, kes on nüüdseks ka ise regulaarne miniladude kasutaja. „Praeguseks on aga selge, et Everaus Minilaod on mugav ja soodne teenus, mille populaarsus aina kasvab – hoiustan ka ise minilaos oma raamatuid.  Isiklik hea kogemus koos klientide positiivse tagasisidega andsidki meile kindluse rajada järgmine ja senisest veel suurem miniladude kompleks.“

Everaus Miniladude Peetri kompleksis on  335 miniladu, ent uues Haabersti ja Õismäe piirile rajatavas nelja korruselises hoones saab olema ligi 400 miniladu suurusega 2 kuni 20 m², mille seas on ka praktilised tõstustega garaažiboksid. „Haabersti linnaosas elab 45 000 inimest ning paljude kortermajade elanikel pole soojasid ja kuivasid panipaiku, mistõttu on piirkonnas nõudlus kvaliteetse ja ööpäevaringselt avatud miniladude teenuse järgi suur,“ sõnab Muttik.

Everaus Miniladude Haabersti kompleksi ehitustööd algavad 2024. aasta kevadel ning laokompleks avatakse sama aasta teises pooles.