Jaga artiklit

Everaus Kinnisvara meeskond soovib kõigile imelist jõuluaega

Möödunud jõuludel toetas Everaus Kinnisvara ehitusmaterjalidega mittetulundusühingut Naerata Ometi, kes aitab puudust kannatavaid peresid ning terviseprobleemidega lapsi ja täiskasvanuid. Meil on väga hea meel, et meie annetatud materjalide abil on sel aastal kas osaliselt või täielikult renoveeritud kaheksa leibkonna kodud – abi on saanud nii suurpered, raskete haigustega võitlejad, kui need, kelle kodu on langenud tuleohvriks. Naerata Ometi meeskond on teinud suurepärast tööd aidates inimesi, kellel endal taolisteks ettevõtmisteks  jaksu ega ressursse ei jagu.

Just seetõttu loobume ka sel aastal traditsioonilistest jõulukinkidest ning toetame taas Naerata Ometi meeskonda terviseprobleemidega laste ja täiskasvanute ning puudust kannatavate perede kodude renoveerimisel.

Everaus Kinnisvara on keskkonnateadlik ja rohelist ellusuhtumist propageeriv ettevõte, mistõttu oleme igast arendusprojektist üle jäänud terved ja kvaliteetsed ehitusmaterjalid ära viskamise asemel lattu hoiule viinud. Meil on hea meel anda sel aastal Naerata Ometi mittetulundusühingule üle suuremal hulgal siseviimistlusmaterjale, sealhulgas erinevaid põranda- ja seinaplaate, siseuksi ja siseviimistlusvahendeid. Loodame, et ka need ehitusmaterjalid aitavad abivajajate kodusid renoveerida, neid turvalisemaks ja praktilisemaks muuta ning toovad abisaajatele sära silmadesse.

Kuigi head tuleks teha aastaringselt, muutuvad erinevad heategevusprojektid igal aastal just jõuludel eriti aktuaalseks. Seetõttu kutsub Everaus Kinnisvara taas kõiki üles enda ümber abivajajaid märkama ja võimalusel aitama.

Eestis on palju peresid, kus jõulurõõmu varjutavad terviseprobleemid ja argipäevased mured toimetuleku pärast. Iga väike panus või annetus aitab meil abivajajaid aidata ja nende murekoormat kergendada – teeme koos head!