Jaga artiklit

Keila Kodu korterid on täitunud õnnelike koduomanikega

Tänasel kargel talvepäeval andsime Keila Kodu näidiskorteri üle uuele omanikule. Ühtlasi tähendab see ka seda, et kõik Keila Kodu korterid on nüüd täitunud õnnelike koduomanikega! 
Keila Kauni Kodu tiitliga tunnustatud neljas kortermajas on 52 premium-klassi siseviimistlusega korterit. Kortermajade kahe- kuni neljatoalistest korteritest leiab nii järelkasvu planeerivaid noori, lastega peresid, kuid ka neid, kes on juba vanaema-vanaisa tiitli väärilised. Nii tore on mõelda, et läheneval jõuluajal õhkab igast korterist jõulurõõmu ja piparkoogilõhna.
Keila on perekeskne haridust väärtustav ja tervislikke eluviise toetav väikelinn, millel on väga hea transpordiühendus Tallinnaga. See turvaline ja roheline keskus pakub oma elanikele suurlinnaga võrdseid võimalusi: linnas on esindatud kõik suuremad toidupoeketid, siin on üks munitsipaalkool ja üks erakool, kolm lasteaeda, huvikool ning suurepärased võimalused sportimiseks ja aktiivse eluviisi harrastamiseks.

Meie eesmärk arendajana oli rikastada piirkonda kaasaegse tervikliku elukeskkonnaga, kus silmapaistva arhitektuuri ja põhjalikult läbimõeldud planeeringute kõrval on vähemalt sama tähtis väliruum. Soovisime rajada visuaalselt nauditavad olemasolevasse keskkonda sobituva hoonestuse ja haljastusega kodud, mis looks selle elanikele modernse arhitektuuriga looduslähedase ja loodust väärtustava elukeskkonna.

Olemasoleva kõrghaljastuse säilitasime võimalikult suures mahus ja mitmekesistasime seda miljööväärtuslikku keskkonda sobituvate ja kogukonna vajadustele vastavate istikutega. Keila Kodu kortermajad teeb piirkonnas unikaalseks väliruum ning kogukonnaaed viljapuude ja istutuskastidega, kus kortermajade elanikel on võimalik kasvatada meelepäraseid taimi.