fbpx

KÜPSISTE KASUTUSTINGIMUSED

Meie kodulehe parima võimaliku kasutuskogemuse tagamiseks kasutame küpsiseid.

Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse meie kodulehte külastades kodulehe külastaja seadmesse.

Meie koduleht kasutab esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, mis oma olemuselt jagunevad omakorda ajutisteks ja püsivateks.

Esimese osapoole küpsised pärinevad meie kodulehelt ja võivad olla niiajutised kui püsivad. Selliste küpsiste abil saame salvestada teavet, mida taaskasutatakse meie kodulehe järgmisel külastamisel sama külastaja poolt (näiteks keelevalik).

Kolmanda osapoole küpsised pärinevad kolmandatelt isikutelt, so isikutelt, keda oma teenuste jaoks kasutame (Google Inc, Google Analytics, Facebook Inc). Selliste küpsiste abil saame salvestada teavet kodulehe statistika ja reklaamide jaoks. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saab tutvuda küpsise tootja kodulehel.

Ajutised küpsised kustutatakse külastaja seadmest pärast kodulehe sulgemist.

Püsivad küpsised jäävad külastaja seadmesse ka pärast kodulehe sulgemist. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood (jäävad seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks).

Kodulehte kasutades nõustub kodulehe külastaja sellega, et kasutame küpsiseid:

– kasutusharjumuste ja statistiliste andmete kogumiseks;

– külastaja eelistuste ja seadistuste meelde jätmiseks;

– külastaja vajadustele sobivamate pakkumiste ja turundusteadete esitamiseks;

– kodulehe arendamiseks vajaliku teabe kogumiseks;

– sisse logimiseks, lehe isikustamiseks ja vormide täitmiseks;

– lehel oleva sisu lihtsamaks jagamiseks sotsiaalmeedias;

– sisu pakkumiseks (Facebook, Google).

Külastaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb külastajal muuta veebilehitseja privaatsusseadeid. Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist. NB! Küpsiste blokeerimise korral ei saa me tagada kodulehe korrektset toimimist.

Jätame endale tingimuste muutmise õiguse. Kodulehte kasutades kontrolli tingimuste sisu, et tutvuda selle võimalike muudatustega.