Jaga artiklit

Alustasime Keila kesklinna rajatavate korterite müügiga

Keila kesklinna Tuula teele rajatavaid kortermaju iseloomustab silmapaistev arhitektuur ja läbimõeldud planeering, energiatõhusad lahendused ja premium-klassi siseviimistlus.

Suurepärase asukohaga energiatõhusad kodud

Keila on suurepärane elukoht neile, kes ei soovi elada pealinna melus, kuid soovivad saada sellest osa, veetes igapäevaelu rahulikumas keskkonnas.

„Keila on ühelt poolt väikelinn, mistõttu on kõik strateegiliselt olulised kohad nagu transpordipeatused, koolid/lasteaiad, toidupoed kesklinna rajatavate kortermajade lähedal. Teiselt poolt on aga Keila suurlinna võimalustega – alustades heast rongi- ja maanteeühendusest Tallinnaga ja lõpetades sellega, et linnas on esindatud kõik suuremad toidupoeketid ja linnas asub veekeskusega ujula“, kõneleb Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik Keila võludest ja mitmekesistest võimalustest rääkides lisades, et Keilasse planeeritakse lähiaastatel rajada ka multifunktsionaalne koguperekeskus ja ostukeskus koos kino ja kontserdisaaliga.

„Üha rohkem koduostjaid väärtustab kodu ostes energiatõhusaid lahendusi ja looduskeskkonda, mistõttu on hea meel tõdeda, et Keila Kodu kortermajad vastavad ka neile kriteeriumidele“, sõnab Muttik. Kortermajad on A-energiamärgisega, varustatud päikesepaneelide ja soojustagastusega ventilatsiooniga ning asuvad looduse rüpes. Keila jõgi ja üks paljudest Keila rohealadest, Jõepark, asuvad kortermajadest kiviviske kaugusel ja pea kesklinnas asuvad ka mitmekesiste võimalustega terviserajad.

Valgusküllased isikupäraga kodud

Korterid on kahe- kuni neljatoalised. Suurem osa korteritest on läbi maja planeeringuga ja aknad avanevad vähemalt maja kahte külge. „Keila Kodu neli kortermaja on paigutatud põhja-lõuna suunaliselt nii, et päikesevalgus jõuaks võimalikult suurel hulgal eluruumidesse ning kõik rõdud ja terrassid oleksid suunaga päikese poole”, lisab kortermajad koos arhitekt Hanna-Loore Õunpuuga projekteerinud arhitekt Kaspar Stroom büroost Raadius Arhitektid.

Isikupäraseks teeb korterid asjaolu, et tavapäraseid arendaja poolt kindlaks määratud siseviimistluspakette Keila Kodus ei ole. Pakettide asemel on palju erinevaid premium-klassi valikuid ning koduostjatel on vabad käed neist sobivaimate valimiseks ja nende omavaheliseks kombineerimiseks isikupärase kodu kujundamiseks. Siseviimistluse valikuga saavad koduostjad tutvuda meie showroom’s. Inspiratsiooni valiku tegemiseks leiab Everaus Kinnisvara sotsiaalmeediakanalitest. Mõned illustreerivad ja inspireerivad kombinatsioonid on juuresolevatel piltidel.

“Esimesed korterid müüsime varajastele huvilistele juba enne avaliku müügi algust. See on märk sellest, et kliendid väärtustavad meie kontseptsiooni ja Keilat elukohana ning seda on ainult rõõm tõdeda”, sõnab Muttik.