Jaga artiklit

Video: esmaklassilised kortermajad suurlinna võimalustega rohelises Keilas

Keila on perekeskne haridust väärtustav ja tervislikke eluviise toetav väikelinn, millel on väga hea transpordiühendus Tallinnaga. See turvaline ja roheline keskus pakub oma elanikele suurlinnaga võrdseid võimalusi: linnas on esindatud kõik suuremad toidupoeketid, siin on üks munitsipaalkool ja üks erakool, kolm lasteaeda, huvikool ning suurepärased võimalused sportimiseks ja aktiivse eluviisi harrastamiseks.

Keilas on kolm suurt parki (Keskpark, Jõepark ja Männik), mis koos haljasalade ja linna lääneosasse jäävate kenade männimetsadega teevad Keilast rohelise ja lastesõbraliku väikelinna. Linna terviserajad asuvad enam kui 70 hektari suurusel paesel ja männimetsaga kaetud alal ning on harukordsed oma asukoha poolest, paiknedes kohe kesklinna lähedal. Tervisrajad on kohalike elanike seas hinnatud oma mitmekesiste sportimis- ja puhkamisvõimaluste tõttu: sealt leiab nii jooksurajad, maastikurattarajad, suusarajad, rulluisurajad, matkarajad kui ka suusa- ja kelgumäe koos kunstmuru ja murukattega jalgpalliväljakutega. Samuti on Keilas olemas laste seikluspark ning kaheksateistkümne korviga discgolfi park.

Keilat ühendab pealinna ja Tallinna Ringteega neljarealine esimese klassi maantee ning ka Keila ühistranspordiühendus rongide ja busside näol on Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse sõnul lausa regiooni parim. Alates septembrist sõidavad Keila – Tallinna liinidel ka kiirrongid, mis sõidutavad reisijad Keilast pealinna piirile vaid 12 minutiga, Tondile 24 minutiga ja Balti Jaama 30 minutiga.

Keila Kodus on vabad veel viimased kolm korterit! Tutvu korterite valikuga Keila Kodu kodulehel ja võta julgelt meie müügispetsialistidega ühendust.

Vaata Keila Kodu kortermaju ja Keila linna tutvustavat videot: