Jaga artiklit

Galerii: Everaus Kinnisvara avas pidulikult Keila Kodu kortermajad

Everaus Kinnisvara avas pidulikult Keila kesklinnas asuvad A-energiaklassiga Keila Kodu kortermajad. Avamisele järgnes kliendipäev, kus kõigil huvilistel oli võimalik tutvuda kahe möbleeritud näidiskorteriga ja viimaste vabade korteritega.

„Keila on suurlinna võimalustega väikelinn,“ räägib Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik, „geograafiline paiknemine Tallinnale piisavalt lähedal ning kõigi võimalustega infrastruktuur teevad Keilast mitmekülgsete võimalustega turvalise elukoha.“ Keila on rohelusest rikas perekeskne haridust väärtustav ja tervislikke eluviise teotav väikelinn, kus on mitu lasteaeda, 12-klaasiline kool ning esindatud on kõik suuremad toidupoeketid ja veekeskusega ujula. Kiire ühenduse pealinnaga tagab neljarealine esimese klassi maantee ning ka raudteejaam asub Keila Kodust kõigest kümne minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Kõrge miljööväärtusega piirkonda rajatud kortermaju iseloomustab silmapaistev arhitektuur ja läbimõeldud planeering, energiatõhusad lahendused ja premium-klassi siseviimistlus. Liginullenergiamajade katustel on päikesepaneelid ning igas korteris on individuaalne soojustagastusega ventilatsioon, mis tagavad madalad ülalpidamiskulud. Kortermajade viimistlusmaterjalide valikul on lähtutud majade sobivusest olemasolevasse keskkonda ning majad on paigutatud üksteise suhtes nurga alla soodustamaks vaba vormiga tänavaruumi ja õueala tekkimist.

Keila Kodusse on loodud terviklik elukeskkond, mis toetab kogukonnatunde edendamist – seetõttu leiab sealt lisaks haljastatud õuealale ja rohketele puhke- ja istumiskohtadele ka ainulaadse viljapuu- ja ürdiaia. “Oleme loonud tervikliku elukeskkonna, kus kodu algab kaugemalt kui korteriuks. Keskkonna, mis toob naabrid õuealale kokku ning kus lapsed saavad turvaliselt mänguväljakul joosta,” lisas Muttik.

Keila Kodus on vabad veel viimased kahe- ja kolme toalised korterid. Rohkem infot vabade korterite kohta leiab SIIT.

Vaata ka pildigaleriid Keila Kodu kortermajade pidulikust avamisest ja sellele järgnenud kliendipäevast.