Jaga artiklit

Peetrisse kerkib esinduslik ja energiatõhus ärihoone – Everaus ärimaja

Everaus ärimaja on hea nähtavusega esinduslik ärihoone, mis valmib 2023. aasta sügisel. Ärimajast leiab nii loft-stiilis stock office tüüpi äripinnad, büroo- ja teeninduspinnad kui ka toitlustuspinna. Everaus ärimaja hakkab asuma Tallinna piiril, hinnatud elamupiirkonnas Peetri ja Järveküla piirimail hea nähtavusega asukohas. A-energiaklassiga ärihoonele pääseb kergelt ligi auto ja ühistranspordiga ning hoone külastamine on mugav nii jalgsi kui jalgratta või kergliikuriga liikujatele.

Kõrged laed ja rohked klaaspinnad ning kaasaegsed tehnolahendused loovad mõnusa töökeskkonna. Hoone lisaväärtused ja piirkonna areng (tasuta parkimine, rattaparkla, elektriautode laadimisjaam, ühistransport ja teedevõrk, toitlustus) muudavad üürnike ja selle töötajate igapäevased tööl käimisega seotud toimingud muretumaks.

Läbi kahe korruse paiknevad äripinnad võimaldavad kolida kogu ettevõtte tegevuse (ladu-kontor-esindus) ühe katuse alla säästes nii aega kui hoides kokku tööjõu- ja logistikakuludelt. Efektse klaasfassaadiga hoone esinduslik ilme koosmõjus hea asukohaga loovad head võimalused ettevõtte edukaks turundamiseks ja nähtavaks tegemiseks. Igal äripinnal on isiklik sissepääs ning esimeselt korruselt leiab esindusruumi koos laoga ja teisel korrusel paikneb büroo. Hoone teisel korrusel asuvad erineva suurusega büroo- ja teeninduspinnad ning eraldi sissepääsuga lastehoiuteenuse osutamiseks mõeldud ruumid. Erinevad büroo- ja teeninduspinnad saab soovi korral omavahel vaheustega ühendada.

Hoone esimesel korrusel asub eraldi sissepääsu ja päikeseterrassiga kohvikupind, mille kahes küljes paiknevad suured aknad tagavad avara ja valgusküllase atmosfääri. Kohvik-pagar rikastab piirkonda kauaoodatud teenusega ning loob ärimaja töötajatele ja külalistele mugava võimaluse kohvi- või lõunapausideks või ärikohtumisteks.

Rohkem infot Everaus ärimaja kohta leiate veebilehelt www.everaus.ee/arikinnisvara