Jaga artiklit

Everaus Kinnisvara alustas Tallinna külje all Järvekülas uue premium-klassi villade kvartali ehitust

Everaus Kinnisvara alustas Tallinna külje all Järvekülas Kindlusepealse Villade kvartali infrastruktuuri ehitust – valmivad teed, vee- ja kanalisatsioonisüsteemid ning rajatakse tänavavalgustus. 

„Kvaliteetsel kinnisvaral on alati ostja ning premium-klassi kinnisvara klienti majanduslangus nii palju ei mõjuta,“ põhjendab Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik otsust alustada arendustegevust perioodil, mil mitmed kinnisvaraarendajad on teatanud otsusest oma uued projektid pausile panna, „kodu soetamine on pikaajaline investeering, mistõttu lähtub suur osa meie klientidest oma pikaajalisematest plaanidest.“

Villa-tüüpi arendusi ei kerki Tallinna lähiümbrusesse just liialt tihti, mistõttu on Muttiku sõnul inimeste huvi taoliste eramute ja paarismajade vastu suur – seda kinnitab ka asjaolu, et pool arendusmahust on juba klientidele ette müüdud. „Inimeste huvi ja juba olemasolevad võlaõiguslikud lepingud andsid meile julgust projektiga alustada ning kõik majad ühe etapiga valmis ehitada,“ lisab Muttik.

Järveküla uude kvartalisse rajatakse kaheksa villa tüüpi eramut ning kolm paarismaja kuue korteriga. A-energiaklassiga hoonetes on maaküte ja soojustagastusega ventilatsioon, mida toetavad päikesepaneelid. Kõiki eramuid ja paarismaju iseloomustab praktilisus ja kasutajamugavus nii toas kui väljas: individuaalne elektriauto laadimisjaam, kamin elutoas ja terrassivann on vaid mõned premium-klassi elemendid, mis koduotsijaid kõnetavad.

Samuti saavad tulevased koduomanikud lähtuda oma vajadustest ning valida nelja magamistoaga planeeringu ning kolme magamistoaga lahenduse vahel, kus master- bedroomis on mahukas garderoob koos isikliku duširuumiga. Muttiku sõnul peavad premium-klassi kinnisvara omanikud oluliseks võimalust kujundada kodu oma näo järgi, mistõttu pole arendaja poolt kindlaks määratud kindlaid siseviimistluspakette. Pakettide asemel on valikus erinevad kvaliteetsed lahendused ning klient saab neid oma soovi järgi omavahel kombineerida.

Kindlusepealse Villad valmivad 2024. aastal. Rohkem infot Kindlusepealse Villade kohta leiad SIIT.