Jaga artiklit

Lõõgastavad kvaliteethetked Kindlusepealse Villades: tulevasi elanikke tervitab koduterrassil ergonoomiline vann

Kindlusepealse Villade eramute ja paarismajade ehitus algab peatselt ja juba tuleval kevadel kolivad esimesed õnnelikud koduomanikud oma kõigi mugavustega energiatõhusatesse kodudesse. Tegemist on unikaalse uusarendusega, kus mitmed premium-klassi mugavused alates jahutussüsteemist kuni kaminani sisalduvad juba hinnas. Muuhulgas tervitab tulevasi elanikke uues kodus elegantse disainiga terrassivann, mis paigaldatakse iga kodu terrassile koostöös kodumaise koduspaasid tootva ettevõttega Lingalaid.

Esimesed teated terrassivannist pärinevad juba umbes 13. sajandist, mil jaapanlased said inspiratsiooni kuumaveeallikatest ja iidsest traditsioonist end seal lõõgastada. Terrassivann SPRING, mis Kindlusepealse Villade terrassidele paigaldatakse, on samuti saanud nime allika järgi (spring inglise keeles = allikas eesti keeles), sest jaheda või kuumaveeallikana aitab terrassivann kaasa nii keha karastamisele kui lõdvestumisele. Mugavust tagav ergonoomika, mullisüsteem ja valguslahendus tõstavad vanni terapeutilist mõju veelgi.

Foto: Lingalaid

Käsitööna valmiv terrassivann SPRING on piisavalt suur, et mahutada kogu pere ja jagada seda sõpradegagi. Mugava elektrilise küttesüsteemi ja kunstnahast termokattega terrassivanni saab kasutada aastaringselt – nii sumedatel suvepäevadel kui lumistel talvepäevadel.

“Meid ühendab Lingalaid meeskonnaga soov pakkuda elegantset disaini ja suurepärast kasutusmugavust kvaliteedis järeleandmisi tegemata, mistõttu on meil koostöö üle ääretult hea meel”, sõnas Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik. “Et luua elegantse disaini ja suurepärase kasutusmugavusega koduspaasid, tuleb nende arendamisel olla inspireeritud kirest oma loomingu ja kõigi unustamatute elamuste vastu, mida need meile endile pakkunud on. Täpselt niimoodi see meiega juhtuski, et see hea tunne, mida me omaenda kvaliteetaega nautides kogesime, tekitas vastupandamatu soovi seda maailmaga jagada”, lisas Lingalaid esindaja Geidi Alev ettevõttest rääkides.

Terrassivann toob kokku pere ja sõbrad ning annab lõõgastavat-tervendavat tegevust kõigile – nii väikestele kui suurtele -, luues tunde, et just kodu ja aed ongi parimad paigad, kus ennast hästi tunda.

Kindlusepealse Villade terrassivann SPRING
Kindlusepealse Villade terrassivann SPRING
Kindlusepealse Villade terrassivann SPRING
Kindlusepealse Villade terrassivann SPRING