Jaga artiklit

Video: Margus kasutab Everaus Miniladusid peaaegu iga päev

Ameerikast alguse saanud miniladude rentimine on eestlaste poolt hästi vastu võetud ning 2m² kuni 7,5 m² suuruseid laobokse kasutavad nii eraisikud kui ettevõtted – nende seas ka Margus, kes kasutab Everaus Miniladusid peaaegu iga päev!

Soojad ja turvalised laoboksid on ideaalsed hooaja- ja hobitarvikute hoiustamiseks ning oma asjadele pääseb ligi kontaktivabalt ööpäevaringselt. Meie kliendid väidavad kui ühest suust, et minilaod on mugavaim ja kiireim lahendus kodus või kontoris valitsevale ruumipuudusele. Enamasti hoiustatakse miniladudes esemeid, mida läheb vaja hooajaliselt ning mis enamuse aastast kas kodus või kontoris jalus seisavad – olgu need siis näiteks jalgrattad, suusad, matkavarustus, aiamööbel, talve- või suverehvid, jõulukaunistused või ettevõtete müügi- ja esitlusmaterjalid.

“Sõlmisin internetis lepingu, mis oli ülilihtne ja nagu nipsti oli asi tehtud,” kirjeldab Margus oma kogemust minilaoga, “hakkasin kohe oma kraami lattu viima ning asju oli ikka päris palju – ma kohe imestasin, kuidas need üldse mulle koju ära mahtusid. Nüüd kasutan ladu põhimõtteliselt iga päev ja hoian seal asju, mida pidevalt vaja ei lähe. Näiteks mäesuusad, jalgrattad, jõuasjad, sporditarvikud ja laste asjad.”

Kui oled samas olukorras nagu Margus, kus vajalikud asjad ei mahu enam kuidagi koju ära, siis tule ja proovi Everaus Miniladusid – üürilepingu saab sõlmida arvutis või nutiseadmes vaid mõne minutiga ning juba saabki asuda miniladu kasutama. Tutvu miniladudega veebilehel everausminilaod.ee